Dustin Hoffman

Dustin Lee Hoffman

8,5
34 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dustin Hoffman

Co on robi tak daleko ? o.O
To jakaś kompletna porażka ... 197 miejsce i spada. Tacy aktorzy jak Hoffman i Redford już dawno powinni być w TOP 50. ehhh

ero4

Trzymaj się swojego własnego top, a nie tego z Filmwebu.

ero4

Nie dziw się... Niedługo spadnie nawet za 300. A przed nim będą takie "gwiazdy" jak Zac Efron czy Robert Pattinson...

silva_92

Tacy aktorzy jak Dustin Hoffman powinni być w TOP10. Ja już nawet nie komentuje jego miejsca, za dużo razy o tym pisałem.

ero4

Człowiek może być tylko zrozpaczony jak fale nastolatków zalewają filmweb... Ech...

ero4

A mnie wszystko jedno gdzie kto jest.Po co przejmować się rankingiem, układanym przez laików sprzed komputera?

ero4

też sie zgadzam. nic jednaj nie poradzimy. myśle, że to wynika z tego, że przeciętny nastolatek w ogóle nie wie kim jest Dustin Hoffman, a o filmach z jego udziałem w tv juz nie wspomnę, bo nawet w internecie trudno coś znaleźć.

_Loczek_

na miejscu 132 powinien być Depp lub Hanks -nie on

Knaga

Hoffman to zdecydowanie jeden z najlepszych aktorów, który stoi w jednej lini z De Niro, Pacino, Hopkinsem i powinien być co najmniej w pierwszaj piątce.

użytkownik usunięty
Rudolfo

Szkoda tylko, że od kilku lat rozmienia się na drobne grając w kiepskich filmach...

Knaga

hanks i depp to rowniez dobrzy aktorzy, czy lepsi czy gorsi? porownywalni. a co do miejsca hoffmana w TOP faktycznie nieporozumienie. ale to jest tez ranking popularnosci i aktorzy typu statham czy jackman sa wysoko mimo nienajwiekszych umiejetnosci aktorskich, ale filmy z nimi sie przyjemnie oglada i holota daje im 10. albo aktorom ktorzy zagraja 1 dobra role a innych filmow z ta osoba nie widzieli ( walz) dodaj do tego idoli nastolatek, idoli z seriali tv, polskich aktorow, czy tez laczony ranking rezyserow/aktorow i pozniej tak wyglada ta cala topka ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones