Dustin Hoffman

Dustin Lee Hoffman

8,5
34 139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dustin Hoffman

Witam. Widze, że Hoffman ma niezla srednia, trzyma sie w top 10 - i tu dochodze do sedna - widzialem go tylko w "Faktach i aktach" (swoja droga glupie tlumaczenie chcialem zaznaczyc), zagral niezle ale chce poznac jego najlepsze kreacje - co byscie polecili? pozdrawiam

Vin_McQueen

Na pewno poleciłabym Absolwenta, nie tylko ze względu na Hoffmana, Nocnego kowboja i Rain Mana. Miłego oglądania.

Vin_McQueen

Zapomniałabym o Małym Wielkim Człowieku i Maratończyku.

Lineusz

dzieki jak bedzie okazja to na pewno obejrze ;)

Vin_McQueen

No i oczywiscie tootsie jedna z najlepszych komedii wszech czasow i sprawe karmerow, wszystkich ludzi prezydenta!

ajka127

... Maratończyka, Motylka, Nędzne psy, Lenny'ego, Uśpionych, Ławę oskarżonych, no i - mimo wszystko - Kulę. Epidemie też można zobaczyć.

Tylko nie zabieraj się za Ishtara, bo to gniot, jakich mało (chyba największy bubel w filmografii Dustina, oprócz "Poznaj moich rodziców").

_Ja_

Nie zgodzilbym sie z toba kolego ,,ja'' te nowe komedie z udzilem wielkich aktorow nie sa zle de niro - hoffman i streisand to swietni aktorzy no a sam hoffman dostal nagrode mtv dla najlepszego aktora komediowego za role w poznaj moich rodzicow. Ta komedia nie jest obrzydliwa i niesmaczna jak american pie. Wogole zo ja porownuje. Co do Isthar to nie widzialem ale w wielu filmografiach hoffmana i beatty;'ego czesto wymienia sie ten film. Moim zdaniem najgorszym filmem z hoffmanem jest kula to jest poprostu zalosne. Zreszta nie tylko ja tak uwazam ale i amerykansy krytycy.

ajka127

Dustin Hoffman to mistrz jakich naprawdę nie wielę. Absolwent, Mały Wielki człowiek, maratończyk, czy nędzne psy - w tych wszystkich filmach utworzył na swój sposób orginalne kreacje.

Nawet w gniotach jak przekręt doskonały, spisał się nie źle jako zepsuty Winston King - właściciel klubu striptizerskiego, który często, gęsto robił się burdelkiem.

Moim zdaniem Hoffman to aktor charakterystyczny, a zarazem uniwersalny. Ma w sobię tą iskrę i talent, którego jak widać nie zmarnował

Pozdrawiam, krzysztofellas.

ajka127

Nie, te komedie nie są obrzydliwe, są za to do cna głupie, amerykańsko nadęte i schematyczne. A ta nagroda MTV, to wiesz, ile znaczy. Oscar znaczy gówno, a nagroda MTV 10 razy mniej.
Prawda jest taka, że Dustin wystąpił w tych gównach (wystąpił, bo nie grał)tylko i wyłącznie dla kasy.

_Ja_

Jak z Hoffmanem to napewno "Papillon" - świetny film.

Vin_McQueen

Na pewno wszystkie filmy wymienione powyżej, a ja dodałabym jeszcze Rain Man, Przypadkowy bohater, Sprawa Kramerów,

Vin_McQueen

Absolwent
Rain Man
Maratończyk
Nocny kowbój
Mały wielki człowiek
Nędzne psy
Wszyscy ludzie prezydenta
Sprawa kramerów
Motylek
Uśpieni

To te najlepsze.

Uzi

dokladnie obejrzyj te Filmy co napisał Uzi LOck - mi osobiscie sie podobała takze jego rola W filmie "Bohater z przypadku " fajnie tam zagral

Vin_McQueen

nikt jeszcze nie wymienił "śmierci komiwojeżera", polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones