Dustin Hoffman

Dustin Lee Hoffman

8,5
34 139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dustin Hoffman
Wilkolak_Autograf

stary twoje rozumowanie jest idiotyczne, bez obrazy, czas sie nie cofa, Dustin jest juz dojrzalym mezczyzna

Szybszy

jak wino

Szybszy

I to ma być niby uzasadnienie, że starszego zdjęcia nie można wczepić na główne? Screeny oraz informacje są, to chyba widać ile kto ma lat i jak wygląda.
I trudno kogoś nie obrazić, wyzywając go na start od idiotów, więc daruj sobie "bez obrazy", bo i tak chamsko się zaprezentowałeś, ani sam nie zabłysnąłeś. Twoim starym też nie jestem, nie znam Cb w ogóle. To będzie na tyle, bo jak tak zaczynasz, to nie ma co z dalej dyskutować. :]

Wilkolak_Autograf

Tak to ma byc normalne uzasadnienie. A ty nawet nie probowales obalic mojego argumentu.Na przyszlosc nie poddawaj sie. Bez obrazy.

Szybszy

Ponieważ żaden to argument. Jak rzekłem - nie ma o czym gadać, skoro nadal tego nie zauważasz. To bez sensu :)

Wilkolak_Autograf

Dobrze ze zrozumiales po tych kilku godzinach ktore miales na przemyslenia, ze twoj temat jest bez sensu.

Szybszy

Czyli inteligentnie sugerujesz, że nie mam co robić i non-stop siedzę na Filmwebie.. (może jak Ty sam..)
Skoro tak mi zawracasz tylną część ciała to ci odpowiem na Twoje (<- jakbyś był wychowany - pomijając poprzedni start, pisałbyś ów słowo do mnie z dużej litery) genialne komentarze:

-"stary twoje rozumowanie jest idiotyczne, bez obrazy, czas sie nie cofa, Dustin jest juz dojrzalym mezczyzna"
- "jak wino"

Do wina porównuje się przykłady znaczenia "im starsze, tym lepsze", czego akurat nie zrobiłeś, bo jedynie rzekłeś tym, iż aktor jest stary. I co więc z tego, że jest stary i co z tego, Einsteinie, że czas się nie cofa, skoro to jest mądralo Filmweb - portal filmowy, na którym komentujemy jedynie obraz profilu aktora, który przy zawartych poniżej informacjach i klipach filmowych NIE MA ŻADNEGO znaczenia, że nie jest aktualne co do choćby sekundy, a podstrony Filmweb tworzą przede wszystkim użytkownicy, więc oddałem swój głos na wygląd właśnie tej.

Jesteś takim, jak prostymi są Twoje wypowiedzi. Nie wiem po co w ogóle się odzywasz i po co chciało ci się pisać ostatni, jakże dziecinny komentarz znudzonego przemądrzalca, jakim to się właśnie prezentujesz.
Pisz tu sobie dalej, jeżeli uważasz, że warto na to poświęcać czas, skoro go tyle masz. Kompromituj się dalej swoim brakiem życia. Pozdrawiam i dalej nie wnikam - dostałeś swoją odpowiedź. :)

Wilkolak_Autograf

Jak to brakiem zycia :)? ja caly czas oddycham, ha ha ha

Wilkolak_Autograf

Ja jestem za wersją z winem ;) Facet starzeje się znakomicie - nie robi z siebie dziadzi piernika, tylko naturalnie zmienia repertuar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones