Dustin Hoffman

Dustin Lee Hoffman

8,5
33 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dustin Hoffman

Ja wiem,że nie mogę oceniać obiektywnie,bo go po prostu uwielbiam i wiem,że były już
takie tematy,ale kurde 69 miejsce??!!

Jak widzę,że jakiś Ian Somerhalder jest wyżej od niego to mnie krew zalewa.Tak,wiem,wiem chodzi o popularność nie o jakość,ale to nie do wytrzymania.

P.S.Przynajmniej liczba kreatywna ;)

arietem

nie oglądam rankingów, ani nie wiem, kim jest jakiś Ian Somerhalder. Czy to jakiś polski ranking? Jeśli tak, to nie dziwię się,że 64. miejsce dla Hoffmana. Jakiś Brodzik i jakaś Pazura (nie myślę o Radosławie) oraz im podobne(i) mają zagwarantowane miejsca w pierwszej dwudziestce. A do kolejnych obecne kabarety w stylu Kabaretu Młodych Panów ze Starym Altzheimerem.
Pozdrawiam

rewasz

Zgadzam się całkowicie i dodam jeszcze do polskiego rankingu Mroczków. Pozdrawiam.

rewasz

Ian Somerhalder obrabia produkcje o wampirach dla nastolatek. I osobiście wnerwia mnie permanentnym asymetrycznym dołeczkiem w policzku.
Że użyję nieco staroświeckiej frazy - homme fatal.

arietem

hehe, liczba z kamasutry, heheh seksik, hihih, śmieszne, internetowe. Ale się obśmiałem, takie zabawne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones