Dustin Hoffman

Dustin Lee Hoffman

8,5
34 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dustin Hoffman

Nie wiem czy kiedyś ktoś zadawał takie pytanie. Jeśli tak to przepraszam że się powtarzam. ;]

Chodzi mi o przerwy w aktorstwie Dustina Hoffmana. Przed chwilką przejrzałem dokładniej jego
filmografie i zauważyłem cztery trzyletnie przerwy pomiędzy grą w filmach. Zastanawia mnie czy
jest to wynik powiedzmy kłopotów rodzinnych, zmęczenia, braku świetnego scenariusza. czy po
prostu chęć zrobienia sobie wakacji.
Jeżeli ktoś się orientuje dokładniej będę naprawdę wdzięczny o jakiekolwiek informacje na ten
temat. Mile widziany link do wywiadu z tym związanego. ;D

1979-1982
1982-1985
1992-1995
1999-2002


Pozdrawiam. :D

joker895

To kwestia higieny pracy, patrząc np. na twórczość Daniela Day-Lewisa, można dojść do wniosku, że jego praca składa się z samych takich przerw. Przy intensywnym graniu potrzebne są momenty by się wyciszyć, oczyścić. Tacy wybitni aktorzy to artyści, należy pamiętać, że oni żyją wieloma życiami podczas swojej kariery, często jedna rola potrafi zaabsorbować cały ich czas, a i prace nad jednym filmem mogą trwać bardzo długo, potem gdy przychodzi koniec zdjęć nierzadko wpadają w stany wręcz depresyjne i potrzebują odpoczynku, bo za każdym razem zostawiają na taśmie cząstkę siebie. Podobnie jest ze wszystkimi osobami wokół filmu się skupiającymi, ciekawie na ten temat wypowiada się nasz najwybitniejszy operator pan Sławomir Idziak:
http://dziendobry .tvn.pl/wideo,2064,n/slawomir-idziak-w-filmie-trzeba-sie-otworzyc,107888.html
chodzi o ten drugi film, wywiad w domu.

joker895

najlepiej obejrzeć film Tootsie który wiele wyjaśni ;) gdzie musiał zagrać nawet kobietę żeby dostać role

Lefty_Guns

'musiał zagrać nawet kobietę' - w tym przypadku wykazał, że w żeńskiej formie też zachowuje urok osobisty

joker895

A teraz już piąta trzyletnia przerwa: 2011-2014.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones