Dustin Hoffman

Dustin Lee Hoffman

8,5
34 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dustin Hoffman

Aktor średni , do tego Syjonista :) Daliście się nabrać na to że to dobry człowiek :)

kano

"Aktor średni"
Przestałem czytać.

jankotelegazeta23

To jak kto co psize nie jest ważniejsze od tego co pisze . Mam Swój pogląd i Dustin jest gorszy od Pacino i De Niro i całej reszty . Rozumiesz ?

kano

Jakie filmy z nim widziałeś?

użytkownik usunięty
kano

Mylisz opinię z faktami, to że Hoffman jest średnim i przereklamowanym aktorem, albo że jest gorszy od Pacino czy De Niro jest twoją opinią, a nie faktem. A twój wybiórczy punkt widzenia odnośnie "dostania Oskarów po znajomości" nie jest poparty merytorycznymi argumentacjami, bowiem jeśli wysnuwasz jakąś tezę to bądź gotów ją stosownie poprzeć.

kano

Tak może pisać tylko człowiek, który nie widział najlepszych ról Dustina.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kano

Papillon - tutaj zagrał na perfekt muszę przyznać .
Absolwent - w ogóle mnie nie ruszyła jego rola , sam bym tak zagrał .
Nędzne psy - heh , taki sobie - oglądałem parę razy .
Wszyscy ludzie prezydenta - z tego co pamietam tez mi sie podobało .
Rain Man - ok 7,8/10 dobra rola , nawet bardzo dobra
Uśpieni - zagrał na perfekt .
Marzyciel - ok
Pachnidło: Historia mordercy - ujdzie

Ale De Niro dla porównania takich ról ma wiele więcej , i zirytował mnie Oskar za Sprawa Kramerów , do tego po internecie krążą wiadomości że ma żydowskie pochodzenie i to było ustawione , stąd moja niechęć do Hoffmana . Może moja opinia jest na wyrost bo jestem uczulony na oszustwa a tych jest pełno wszędzie . A zanim przeczytałem te informacje już miałem jakieś podejrzenia co do Hoffmana . Już trzy razy pisałem na forach podobne rzeczy które okazywały się po latach prawdą i nikt mnie nie przeprosił za to że mnie krytykowali , mogę się mylić ( nie wykluczam ) ale ten gość jest podejrzany i nie chce mi się już gadać na jego temat . Bez odbioru

kano

A według mnie koleś jako aktor jest swietny, zresztą sam napisałes ze w kilku rolach był perfekt poza tym ma całą kupe nagród i nominacji wedlug mnie zasłużenie. Czyli co na przyklad Polański dostał oscara też za to że jest żydem i zrobil film o żydach czy dla tego ze film rzeczywiście byl bardzo dobry?

kano

"Już trzy razy pisałem na forach podobne rzeczy które okazywały się po latach prawdą " jakie to były rzeczy, jeśli to nie tajemnica?

kano

Może i jest syjonista... to by wyjaśniało. dlaczego nie lubi go Pacino wygadujący o spiskach żydomasońskich ;) A na serio - to jest typ wiedzy, który po lekturze pewnej książki określam jako 'pchły w majtkach Joanny d'Arc'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones