Dustin Hoffman

Dustin Lee Hoffman

8,5
34 004 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dustin Hoffman

Ale przecież zawsze są jakieś ważne filmy,które trzeba nagrodzić.Raz o żydach,raz o problemach rodzinnych...

irish23_faurepavane

Niestety tak już jest. Powinien był dostać za "Nocnego kowboja", ale trzeba było nagrodzić legendę jaką jest John Wayne to akademia zrewanżowała się parę lat później za w sumie niespecjalną kreację. Przynajmniej moim zdaniem. Ogólnie sama "Sprawa Kramerów" nie wiem jakim cudem wygrała z "Czasem Apokalipsy".

neo_angin

Bo temat był ważny społecznie.Nic więcej.Do Zydów nic nie mam ale wkurza mnie nagradzanie filmów tylko dlatego,że podejmują ważny tamat a gra aktorska jest po prostu porządna.Od tego są filmy dokumentalne.

irish23_faurepavane

Akurat "Lista schindlera" powinna mieć moim zdaniem aktorskiego oscara dla Fiennesa, ale oscara za rolę główną dla "Pianisty" nie rozumiem bo 2 z pozostałych ról które widziałem z nominowanych (Nicholson i Day-lewis) były po prostu lepsze. Niestety oscary to już coraz rzadziej nagrody za film, a coraz częściej za temat. Szkoda że aktorskie też.

neo_angin

A czy ktoś tu pisał o Liście Schindlera albo Pianiście?Jest masa innych filmów o Żydach.Pisałem ogólnie o trendach.O tym, że nad wartością przeważa interes.

irish23_faurepavane

'Raz o żydach, raz o problemach rodzinnych...' No jak dla mnie, to 'Sprawa Kramerów' jest nadal aktualna, a nawet powiedziałabym - coraz bardziej aktualna. Masę ludzi pracujących po biurach rozwala sobie życie rodzinne przez to, że mają być dostępni 24/7 po trupach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones