Dustin Hoffman

Dustin Lee Hoffman

8,5
34 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dustin Hoffman

Zobaczcie w ciekawostkach ile razy nawzajem sprzątali sobie role sprzed nosa;) I to w jakich filmach!
Ja osobiście wolę Hoffmana. Urzekł mnie w "Rain Manie". Pacino jest moim zdaniem mniej wszechstronny, a Hoffman potrafi zagrac wszystko.

Hellyspring

Pacino to taki bardziej kozaczek jest, chociaż uwielbiam Go.
Hoffman wiadomo - klasa sama w sobie. 2 ulubiony mój aktor, pieprzyć te rankingi!

Snay

Zamierzam niedługo obejrzeć Rain Man'a, ale jak wczoraj oglądałem Scarface, to Pacino tam pokazał taką klasę, że tym bardziej go uwielbiam. Jak obejrzę Rain Man'a, to wtedy się utwierdzę w przekonaniach, że Dustin jest przekozacki razem z Pacinem, Nicolsonem oraz De Niro :)

10/10

MoDEddie

Ja bardziej lubię Pacino, ale rzeczywiście Hoffman jest bardziej wszechstronny :)

Hellyspring

powiem tylko tyle ... ha ha ha !

Hellyspring

Hoffman nie zagrałby takiego gangstera jak AL. Pacino nie ma za dużo innych filmów (tzn.nie gangster) . ale ma. Polecam zobaczyć Zapach Kobiety

Hellyspring

Z tego, co mi wiadomo, Pacino faktycznie nie przepada za porównywaniem z Hoffmanem (zbiór 'Al Pacino: O sobie samym'). Podobne rozważania kwitował ogólnie dziennikarzowi: 'I znowu mnie pytasz, jak długiego mam...'

TangoAndWaltz

Pacino gra wariatów, Hoffman mężczyzn stabilnych. Każdy ma swoje.

TangoAndWaltz

''Rain Mann'' jest raczej zaprzeczeniem tej teorii :)

Ale fakt, Pacino doskonale sprawdza sie w rolach gangdterskich, a Hoffman, ze swoja facjata, moglby ewentualnie kreowac genialnego psychopate, ale gangstera pelna geba juz trudniej.

Hellyspring

'Rain Man' jest autystykiem, a to dwie różne rzeczy. Owszem, może powinnam to sformułować staranniej. 'Wariat' w sensie ognistych przemów i miotania się na własne życzenie. Autystyk w tym sensie nie jest wariatem, bo ma przyblokowany odbiór i raczej wchodzi w zachowania mechaniczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones