Dustin Hoffman

Dustin Lee Hoffman

8,5
34 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dustin Hoffman

Według mnie jeden z najlepszych, powinien się znaleźć w pierwszej dziesiątce, a jest dopiero na ok. 70 miejscu...

Charles02

masz rację...

oneiric

Popieram. Filmweb oblegane przez nastki, a potem jakiś koleś z "Pamiętników" czy coś takiego jest na 53.

Charles02

no wiem . tak samo Tommy Lee Jones jest na sto którymś miejscu .

Charles02

Hoffman dostał 2 Oscary ,a i tak jest niżej niż jakiś aktor ,który zagrał jedną rolę w serialu młodzieżowym...
To mówi samo przez się.

Charles02

kto zakłada NADAL takie głupie tematy ?! Ten ranking jest wg POPULARNOŚCI :p mam nadzieję, że wreszcie ludzi eto zrozumieją ....
On nie ma nic wspólnego z talentem, czy nagrodami aktorów... :P

Charles02

Twój twój post jest strasznie głupi. Ktoś zobaczy jedną dobrą rolę jakiegoś aktora w najnowszym filmie da mu ocenę 10, znajdzie się więcej takich osób i aktor ma potem średnią wysoko ponad 8. A co do Dustina Hoffmana to po prostu nie zagrał dawno w żadnym głośnym filmie i pewnie wielu młodych ludzi, którzy korzystają z tego forum nie za bardzo go kojarzy. To cała filozofia.

pomponik86

popieram!!!! ikona kina, jeden z najlepszych aktorow jacy kiedykolwiek sie urodzili!!! sposob jego przygotowania do roli budzi swiatowy podziw. ale ludzie sa pusci i prosci, wiec wola ogladac edwarda cullena czy jak mu tam-chodzi o te swiecace wampiry!!!

Charles02

Czemu Depp jest na 3 miejscu?! Moje wszystkie koleżanki szaleją za nim, w ogole nie wiem dlaczego. Może i jest dobrym aktorem, ale to skandal, by był przed taką ikoną jak Robert de Niro!

Bonnie_filmweb

Wszystkie moje koleżanki szaleją za Dżonym Depem, ale ja jestem taka zahukana i nie dość, że za nim nie szaleję to jeszcze piszę o nim na forum Dustina Hoffmana.

Bonnie_filmweb

Ta "ikona" od 20 lat gra w każdym filmie tak samo, do tego robi z siebie filmową dziwkę i gra w byle czym.

jankotelegazeta23

też nad tym ubolewam, ale nikt nie przekreśli całego dorobku artystycznego De Niro!

Bonnie_filmweb

Racja, ale jego postępowanie i tak jest karygodne (powinien brać przykład z Nicholsona, Seymoura Hoffmana bądź Lewisa).

jankotelegazeta23

I z Al'a Pacino :)

Charles02

i agree

kawa_czy_kawa

przecież Pacino i Nicholson grają już w samych paździerzach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones