Joel HopkinsI

6,2
59 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Joel Hopkins

Ten facet ma u mnie ogromny szacunek za piekny madry film pt. PO PROSTU MILOSC. Szkoda
ze tak swietny film nie dostal OSCARA i GLOBA bo naprawde zasluzyl...

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

To są tylko statuetki, moje serce, jak i wielu innych ludzi, podbił ten film i to jest ważne. :)

Ja wiem ze to sa tylko STATUETKI ale sam fakt ze wiele znakomitych filmow lub swietnie wykreowanych postaci nie zostalo docenionych... Czesto gowna lub aktorzy ktorzy wcale nie byli az tak swietni dostawali nagrody. Jest to NIE FER i tyle...

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Jest to sitwa, i tyle.

Dlaczego producenci karmią nas rzadkim łajnem w postaci plastikowej komedii romantycznej, bądź obyczajówki, gdzie każdy jest za*ebisty, bogaty, mieszka w Warszawie i najczęściej jest prawnikiem albo korponiewolnikiem?

Statuetki te mają za zadanie zwrócenie uwagi zjadaczy chleba na jakiś film. No bo powiedzmy sobie szczerze, większość osób przychylniej patrzy na nagradzane filmy, na filmy, o których się mówi na uroczystych galach... ;)

Kurcze, ciężko znaleźć coś dobrego w polskiej filmotece obecnie. Są tacy, którzy odgrzewają już dawno spalone kotlety, albo tworzący dramaty, gdzie się pali, pije, jest niedobrze i tak w kółko. Jeżeli nie chce się do końca zwariować i powyrywać wszystkich włosów z głowy, trzeba się zanurzyć w filmy z lat 80, 90 i początku tego wieku. Z nowszych to na pewno wiele teatrów telewizyjnych, ale żeby jakiś zwykły film, czy serial? A skąd. Oczywiście są wyjątki, zawsze jakieś istnieją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones