PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11794}

Wszyscy ludzie prezydenta

All the President's Men
7,6 21 619
ocen
7,6 10 1 21619
7,7 22
oceny krytyków
Wszyscy ludzie prezydenta
powrót do forum filmu Wszyscy ludzie prezydenta

Absolutnie jeden z klasyków kina i wśród filmów o tematyce politycznej.Wciągający od pierwszej minuty , trzymający w napięciu , momentami mroczny i ani na chwilę nie nudzi.A także świetny klimat , rewelacyjne dialogi i zdjęcia , doskonała scenografia oraz genialne role Dustina Hoffmana i Roberta Redforda.Serdecznie polecam każdemu.

ocenił(a) film na 8
rado_filmaniak

Zgadzam się! Ten film jest bardzo dobrze zrobiony. Osoba, z którą ostatnio go oglądałem wyraziła rozczarowanie, że tak krótko trwał i nie zauważyła, że minęły dwie godziny. Dobra robota, świetny montaż, zdjęcia i reżyseria!

rado_filmaniak

Nie wiem, gdzie w tym filmie jest to wasze trzymające napięcie. Mnie bardzo wymęczył, z trudem dobrnąłem do końca. Widać, że bardzo się zestarzał, przez co jest dzisiaj dość trudny w odbiorze - przez rzucanie coraz to nowymi nazwiskami wszystko się bardzo zlewa i trzeba mieć naprawdę dużą uwagę żeby wiedzieć kto kogo i co. Film mógł być interesujący dla ówczesnych widzów, którzy dobrze orientowali się w świeżej jeszcze sprawie Watergate i nazwiska zamieszanych w aferę nie były im obce, dzisiaj po 40 latach od premiery jest już trudniej. Akcja nader wolna, słabe zakończenie, aktorstwo poprawne - Hofmann i Redford wycisnęli ile się tylko dało.

ocenił(a) film na 10
MusztardaSaperska

piszesz powaznie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones