PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8968}
6,9 9 178
ocen
6,9 10 1 9178
7,3 3
oceny krytyków
Przypadkowy bohater
powrót do forum filmu Przypadkowy bohater

Ponadto świetni Andy Garcia,Gena Davis i surprise-Chevy Chase (nie wymieniony w napisach) Film stanowiący świetną satyrę na media i na Amerykę,która jest niezwykle mitotworcza. Mądry,zabawny film. Hoffman-jedna z jego najlepszych ról w karierze (a miał ich kilka) Jeden z najlepszych filmów Stephena Frearsa.

ocenił(a) film na 5
kinoman77_filmweb

Hoffman na autopilocie, choć i tak najlepszy w obsadzie. Druga połowa filmu lepsza, pierwsza nudna i zbyt mocno przerysowana. Ogólnie średnie filmidło. Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 9
adamcpdst

Co,kto lubi. Żeby tak wszyscy grali na 100% swoich możliwości,jak Hoffman tutaj na "autopilocie",to nie byłoby w ogóle słabych ról. Również Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 5
kinoman77_filmweb

Ano pewnie, Hoffman to klasa zawsze i niewątpliwie jest on najmocniejszym punktem tego, przeciętnego jednak, filmu. Szkoda, bo pomysł wyjściowy super, ale jakoś no...zawiodłem się.

ocenił(a) film na 7
adamcpdst

Mam zaszczyt się nie zgodzić. Uważam, że film co najmniej dobry, może bardzo dobry Doskonałe aktorstowo, doskonała reżyseria, doskonały scenariusz. Ogląda się z dużą frajdą.

ocenił(a) film na 8
kinoman77_filmweb

Powtórzyłem sobie ostatnio (kiedyś widziałem parę razy gdy był pierwszy raz puczany w tv (Polsat oczywiście)) i film na prawdę świetny, dialogi bawią i miło zobaczyć taką obsadę u szczytu popularności. Hoffman to cały On (chyba moja ulubiona rola komediowa), Gena była wtedy na szczycie wśród aktorek a Garcia chyba miał życiową rolę (nawet wartą nominacji do Oskara).

ocenił(a) film na 9
Dude_

To prawda-świetne Trio stworzyli w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones