PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437619}

Po prostu miłość

Last Chance Harvey
6,4 7 884
oceny
6,4 10 1 7884
Po prostu miłość
powrót do forum filmu Po prostu miłość

"Last Chance Harvey" - "Po prostu miłość"? No bez jaj, jakim młotem trzeba być aby w tak tandetny sposób dokonać tłumaczenia...
Polski tytuł od razu skojarzył mi się z beznadziejną polską komedią.

ocenił(a) film na 6
wismerin

To dziwne, bo w telewizji funkcjonuje jako "Ostatnia szansa Harveya".

kokosowedropsy

Dajcie spokój, ktoś od dystrybutora translatorem pojechał:). A wystarczyło użyć google translator, chociaż w 2008 może go jeszcze nie było;)
Niestety na tym filmie durne tłumaczenia się nie skończyły, w tym roku jakiś geniusz przetłumaczył "White House Down" na "Świat w płomieniach"

Pablo_833

Dlatego w takich przypadkach zastanawiam się co trzeba brać aby wpadać na takie "genialne" pomysły...

kokosowedropsy

Też mnie to zdziwiło, wygląda na to, że ludzie pracujący w telewizji mają trochę więcej oleju w głowie niż goście odpowiedzialni za promocję filmów wchodzących na ekrany kin...

wismerin

Mnie się za to skojarzył z zajebistą brytyjską komedią romantyczną. Że też polscy dystrybutorzy muszą korzystać z takich tanich sztuczek marketingowych.

ocenił(a) film na 6
voagar

Tytul "po prostu milosc" kojarzy mi sie z glupawym, polskim serialem.

wismerin

A wczoraj w TVP1 puszczali "Ostatnią szansę Harveya". Tytuł zmienny jest. Też się zastanawiam, dlaczego właśnie tak...

ocenił(a) film na 10
Film_Polski

zauważyłam, że lektor też jest inny w filmie na komputerze czy internecie niż w tv

karolyn17

Czasami Publiczna jest tak łaskawa i tak nowoczesna, że aż pozwala widzom wybrać opcję oglądania filmu w wersji oryginalnej, z napisami lub bez.
Ale tym razem nie było zmiłowania. Polskiego szeptacza nie dało się wyłączyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones