PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8182}

Nocny kowboj

Midnight Cowboy
7,6 22 449
ocen
7,6 10 1 22449
8,0 24
oceny krytyków
Nocny kowboj
powrót do forum filmu Nocny kowboj

Facet, który chce robić za męską dziwkę vel kowboja jedzie na podbój Nowego Jorku, ale dostaje od życia kopa w dupę za ewidentną głupotę. Ani to specjalnie pouczające, ani ciekawe, ani odkrywcze.

Najjaśniejsza strona filmu to muzyka z przepięknym "Everybody's Talking" Harrego Nilssona. Bez niej ten film w ogóle by nie istniał. Dobre są też role Voighta i Hoffmana. Ale generalnie jestem zawiedziony. Słabe 6/10.

ocenił(a) film na 10
Kagan

skoro uwazasz ze film jest slaby nie dawaj mu 6 tylko 3:/
ale ja i tak sie z Toba nie zgodze

ocenił(a) film na 5
Billy_Hayes

Nie napisałem, że film jest słaby, tylko, że jestem zawiedziony, bo oczekiwałem arcydzieła a otrzymałem przeciętniaka...

Kagan

a ja nie wiem, co ty widzisz w filmach takich jak Klucz do koszmaru i Tozsamość....
Każdy widzi co innego

ocenił(a) film na 5
Justyna_0288

No ale ja żadnemu z tych filmów nie dałem dychy, chociaż mi sie podobały bo to ciekawe i sprawnie zrealizowane thrillery nawiązujące do zjawisk paranormalnych.

Kagan

Ale ja nie mówię Ci , żebyś kowbojowi dawał od razu 10 , ale na pewno ten film nie zasługuje na 6

Kagan

ten film, mimo że jest brudny, jest tak naprawdę o przyjaźni, o walczeniu z losem i godzeniu się z nim, o ludzkiej słabości i niedoskonałości..

Mi się ten film bardzo bardzo spodobał, rolę Dustina Hoffmana uważam za jedną z najlepszych w jego karierze.

no i muzyka.. uwielbiam tą "midnight cowboy theme", ktore zcoverowal np Faith No More..

Pozdrawiam ; )

Kagan

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones