PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706297}

Magik z Nowego Jorku

The Cobbler
6,2 20 302
oceny
6,2 10 1 20302
5,2 4
oceny krytyków
Magik z Nowego Jorku
powrót do forum filmu Magik z Nowego Jorku

Zaskoczenie

ocenił(a) film na 7

Zaskoczyła mnie gra Sandlera! Na plus. Doskonale zagrał zblazowanego, zmęczonego życiem szewca. Sposób w jaki się wypowiadał, spojrzenie... nie spodziewałem się takiej gry po nim :)
A historia jakich wiele, lekka łatwa i przyjemna.

hallogre

Taaa, daj mu Oscara znawco kina i gry aktorskiej

ocenił(a) film na 7
maciek79

Filmówki co prawda nie skończyłem, a opinię wyraziłem w odniesieniu do innych jego ról (które z reguły były najmniej mierne), ale nie kumam po co ten strzał we mnie. Wypowiedz się szerzej, podziel się swoim zdaniem :)

ocenił(a) film na 5
hallogre

Co do ról Sandlera to proponuje oglądnąć "Zabić wspomnienia" tam faktycznie pokazał że potrafi zagrać zupełnie inną rol niż te do których nas przyzwyczaił....

ocenił(a) film na 4
tombia5

Zabić wspomnienia było cienkie, a Sandler zagrał tam średnio. Znacznie lepszy był w Funny People i Punch-Drunk Love. Te filmy też są zupelnie inne niż te, w których Sandler na ogół gra.

ocenił(a) film na 5
yossarian84

Zabić wspomnienia cienkie... cóż kwestia gustu...

tombia5

Sandler najlepiej zagrał w " Nie zadzieraj z fryzjerem" :-). Jedna z lepszych komedii.

ocenił(a) film na 6
tombia5

Zgadzam się :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hallogre

jak dla mnie to Sandler zawsze gra jak zblazowany, zmęczony życiem szewc :)

ocenił(a) film na 6
siweq

Ja jestem też szewcem i nie jestem ani zblazowany, ani zmęczony życiem. Pozdrawiam_Darek.

Daryzda67

a czy ja twierdzę, że każdy szewc jest zblazowany i zmęczony życiem? :P

ocenił(a) film na 6
siweq

Oczywiście sadzę że nie, ironizowałem :p

ocenił(a) film na 6
hallogre

Mi także się ten film spodobał :) leciutki, przyjemny, naprawdę dobry kontrast do Lewiatana, którego obejrzałem bezpośrednio przed Szewcem :)

ocenił(a) film na 8
hallogre

Tak w Reign Over Me zagrał też na wysokim poziomie (dla mnie). A poza tym lubię jego głupie komedyjki.

ocenił(a) film na 6
wmbco

Jego albo się lubi albo nie. W komediach jest specyficzni i nie każdemu się podoba.

ocenił(a) film na 8
hallogre

Bo to dobry aktor jest. Dobrze zagrał w "Funny People" "Zabić wspomnienia " "Lewy sercowy "

ocenił(a) film na 7
hallogre

Ja polecam jeszcze "Opowiesci o rodzinie Meyerowitz" oraz "Weselny tydzien" (Week of), gdzie Sandler pokazuje inne sentymetalne oblicze, calkiem inne od tego do jakiego nas przyzwyczail.

ocenił(a) film na 6
Iguana_

Planuję zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones