PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706297}

Magik z Nowego Jorku

The Cobbler
6,2 20 302
oceny
6,2 10 1 20302
5,2 4
oceny krytyków
Magik z Nowego Jorku
powrót do forum filmu Magik z Nowego Jorku

UWAGA SPOJLER !UWAGA SPOJLER !UWAGA SPOJLER !

Ja chciałbym uderzyć do zakończenia filmu. Ojciec bohatera, pokazuje mu piwnicę, w której mieszczą się buty ofiarowane przez przyjaciół i klientów jego dziadka, pradziadka, itd. Ojciec zachwala ten zbiór i mówi, że to niesamowity spadek po przodkach, który nie raz mu się przydał i ofiaruje go teraz synowi. Mnie zastanawia jedno, skoro właściciele butów już dawno się rozłożyli pod ziemią to po co zachwalać taki spadek zombie? 90% właścicieli tych butów nie żyje. Więc dlaczego ten spadek jest takim czymś niesamowitym i w czym pomoże głównemu bohaterowi filmu? Do czego jego ojciec wykorzystał te buty wszystkich tych nieboszczyków?

ocenił(a) film na 7
AlieN_dwa

Zgadzam się Tobą. Trochę nielogiczne ta historia z butami.

ocenił(a) film na 8
AlieN_dwa

Tak się zastanawialiśmy - czy wskakiwał w bohaterów w aktualnym ich wieku czy też z czasu noszenia ich butów.

ocenił(a) film na 7
tk007

Chyba w aktualnym wieku. Przecież w aucie, kiedy goryle wywozili go, żeby odstrzelić, to włożył buty umarlaka i był zombie. Później jak dawał tej dziewczynie kolekcję zegarków jako gangster, to też widać, że już wyglądał jakby się rozkładał.

ocenił(a) film na 6
fabcio93

no właśnie ja tego nie zauważyłem. Wydawało mi się, że to błąd - bo gangster już nie żył, a tutaj nic mu nie było.

AlieN_dwa

Takie to logiczne jak wszystkie filmy z sandlerem

ocenił(a) film na 7
AlieN_dwa

Moim zdaniem zostawił to w ramach kolekcji, dla wspomnień. Przecież kiedy Max podniósł jedne buty, to ojciec powiedział mu, że to jego, tak jakby to miało być ostrzeżenie, żeby ich nie wkładał. Każdy z pokolenia miał swoją kolekcję, ludzi, którzy mogli być aktualnie przydatni.

ocenił(a) film na 10
AlieN_dwa

Ja mysle ze nei warto doszukiwac sie w basni logiki ;)

ocenił(a) film na 7
AlieN_dwa

Myślę, że nie zostawił mu tego aby ich używał, tylko to jest ich spuźcizna, jako cztery pokolenia szewców i aby on po sobie również coś zostawił. Takie moje zdanie, przecież jakby je założył to byłby kościotrup

ocenił(a) film na 6
AlieN_dwa

Też tak pomyślałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones