PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520862}

Świat według Barneya

Barney's Version
7,0 4 029
ocen
7,0 10 1 4029
7,0 2
oceny krytyków
Świat według Barneya
powrót do forum filmu Świat według Barneya

Film jest piękny

ocenił(a) film na 9

I nie zgadzam się z nie którymi komentarzami tutaj że Giamatti był kiepski dla mnie był rewelacyjny w tym filmie , świetnie zagrał . Wciągnąłem się ciepły zabawny pod koniec smutny obraz faceta który chce sobie ułożyc życie z najcudowniejszą kobietą jaką kiedykolwiek spotkał a jednak to zepsuł .

ocenił(a) film na 8
Michal17

Popieram, film świetny. Uwielbiam obrazy opowiadające o zwyczajnych bohaterach, a Giamatti jest genialny w takich właśnie rolach.

użytkownik usunięty
Michal17

Ci mówią, że Giamatti był beznadziejny w tym filmie to zwykłe pudła kartonowe a nie ludzie. Nie martw się. Tacy też wegetują na tym świecie - co zrobić..

ocenił(a) film na 8
Michal17

Jak dla mnie warto chociaż raz taki film obejrzeć, tak oczywiście i podobał mi się, ale drugi raz nie chciałoby mi się oglądać. Jednak długawy i w niektórych miejscach zwłaszcza na początku chciałam przerwać bo jestem zmęczona i przysypiam po pracy, ale obejrzałam więc :) No i na końcu w sumie się wzruszyłam

ocenił(a) film na 8
Michal17

Giamatti fantastyczny, podobnie Minnie Driver, a Hoffman i Pike tylko odrobinkę za nimi. Do tego świetne wykonanie - muzyka, dekoracje, charakteryzacja (należał się Oscar!), wszystko ładnie grało. Tylko ten scenariusz nierówny - obok scen wspaniałych (pogoń za pociągiem) są tu sceny słabe (za szybkie i trącące banałem zakończenie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones